Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Jesteś tu: Strona główna >> Usługi ortodontyczne
Odwiedziło nas: 42818

 

UNIWERSYTET MEDYCZNY IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU
PORADNIA ESTETYKI TWARZY/PRACOWNI ESTETYKI TWARZY KATEDRY I KLINIKI ORTOPEDII SZCZĘKOWEJ I ORTODONCJI
kierownik: LEK. MACIEJ LICHAJ
ul. Bukowska 70, 60-812 Poznań                                                         

 Szanowni Państwo,

Poradnia/Pracowni Estetyki Twarzy od stycznia 2016 roku wdraża nową ofertę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej twarzy:

- osocze bogatopłytkowe

- toksynę botulinową

- wypełniacze tkanek miękkich

- peelingi chemiczne

- mezoterapię

- nici do biorewitalizacji

- nici liftingujące

- leczenie wszelkich problemów okolicy oczodołu

- i wiele innych zabiegów

Serdecznie zapraszamy, w każdy wtorek od godziny 14:00 do 17:00, sala zabiegowa C106.

Rejestracja osobiście w Katedrze lub telefonicznie pod numerem 61 8547270.

za zespół Poradni Estetyki Twarzy kierownik Poradni lek. Maciej Lichaj specjalista anestezjologii, specjalista medycyny estetycznej 

kierownik Katedry prof. zw. dr hab. n. med. Teresa Matthews-Brzozowska – specjalista stomatologii ogólnej, specjalista stomatologii zachowawczej, specjalista ortodoncji

 

UNIWERSYTET MEDYCZNY IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU

PORADNIA/KATEDRY I KLINIKI ORTOPEDII SZCZĘKOWEJ I ORTODONCJI
kierownik: prof. zw. dr hab. Teresa Matthews-Brzozowska
ul. Bukowska 70, 60-812 Poznań                                                         

Szanowni Państwo

Poradnia Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji Uniwersyteckiego Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej spółka z o.o. w Poznaniu świadczy usługi ortodontyczne w ramach Programu Specjalistycznej Opieki Ortodontycznej nad Dziećmi z Wadami Wrodzonymi Części Twarzowej Czaszki – refundowany przez NFZ, jak i komercyjnego leczenia aparatami zdejmowanymi i stałymi, w Centrum Stomatologii przy ul. Bukowskiej 70, poziom C1 na parterze.

Pacjenta można zarejestrować w Poradni lub telefonicznie pod numerem 61 8547270 bądź w Centralnej Rejestracji pod nr tel. 61 8547271. Należy uprzedzić, że dziecko ma uprawnienia do leczenia ortodontycznego czy to w ramach kontraktu podstawowego z ortodoncji, czy też w ramach Programu Specjalistycznej Opieki Ortodontycznej nad Dziećmi z Wadami Wrodzonymi Części Twarzowej Czaszki. Program obejmuje opieką dzieci z wrodzonymi wadami, które manifestują się zmianami w obrębie uzębienia jamy ustnej, zespołami chorobowymi potwierdzonymi genetycznie. Te dzieci powinny skorzystać z konsultacji ortodontycznej w pierwszym miesiącu życia, aby ustalić długofalowy plan postępowania rehabilitacyjno-terapeutycznego u specjalisty w Poradni Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji Uniwersyteckiego Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej spółka z o.o. w Poznaniu.

Specjalizujemy się także w terapii osób dorosłych, ze zredukowanymi tkankami przyzębia, którzy wymagają leczenia wielospecjalistycznego, w tym terapii ortodontycznej aparatami stałymi. Choroby przyzębia często doprowadzają do migracji zębów, zatem konsultacja ortodontyczna u osób z chorobami przyzębia zawsze jest wskazana.

Szanowni Państwo zapraszamy bardzo serdecznie do naszej Poradni/Katedry Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji, gdzie na pierwszej wizycie zostaniecie Państwo upewnieni co do konieczności podjęcia terapii i propozycji planu leczenia ortodontycznego.

W najbliższym czasie rozszerzymy usługi lecznicze o procedury z zakresu medycyny estetycznej w obrębie twarzy.

za zespół Poradni/Katedry
prof. zw. dr hab. n. med. Teresa Matthews-Brzozowska – specjalista stomatologii ogólnej, stomatologii zachowawczej oraz ortodoncji

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Katedra i Klinika Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji.
Polityka prywatności